Dokážete si představit, že Váš zaměstnanec nevydá účtenku, dojde mu barva v tiskárně, nebo nebude fungovat internet, a Vy
dostanete pokutu až 500.000Kč?
Jsme tým, který V ČR PROVOZUJE 5. ROKEM POJIŠTĚNÍ NA POKUTY ZA DOPRAVNÍ PŘESTUPKY A NYNÍ PŘINÁŠÍME
ZAJIŠTĚNÍ PRÁVNÍ OCHRANY PODNIKATELŮ V RÁMCI EET

Jak to funguje?

Ve třech krocích vám vysvětlíme, jak právní ochrana funguje.

Objednávka

Zajistěte si právní ochranu pro případ, že vás úředníci budou chtít pokutovat v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb a staňte se členy našeho spolku. Zaplatíte pouze 8990,- ročně, který kryje neomezený počet správních řízení.

Kontrola

V případě kontroly jsme vám k dispozici na naší právní lince. Dopis, který od kontrolního orgánu obdržíte nám pouze naskenujete. My vás ve správním řízení zastoupíme, vy tak správní orgán vůbec nemusíte navštěvovat.

Zastavení řízení

Podnikneme veškeré právní kroky vedoucí k zastavení řízení, nebo k minimalizaci sankce. Po zastavení řízení vám pouze zašleme rozhodnutí o zastavení řízení.

Co vám hrozí?

Pokuta až 50 000 Kč

 • ​Úředníkovi se bude zdát špatně viditelné Vaše informační oznámení.
 • V případě, že budete mít v počítači virus

Pokuta až 500 000 Kč

 • Na účtence budou špatně nastavené údaje - například posunutý čas.
 • Software kasy bude nedokonalý nebo neodladěný.
 • Zasekne se Vám tablet, ze kterého tisknete účtenky.
 • Nezašlete údaje o evidované tržbě správci daně.
 • Dojde Vám barva v tiskárně.
 • Vypadne internetové připojení.
 • Z důvodu chyby software se neodešlou data na server.
 • Váš zaměstnanec zapomene vydat účtenku.
 • Jiné ztížení evidence tržeb.

 • Pokuta do 500.000 Kč hrozí i v případě, když parta tří lidí od konkurence bude tvrdit, že ve vašem podniku nedostali účtenku, nebo se Vám zaměstnanec bude chtít pomstít a poruší úmyslně jedno z výše uvedených.
Vzhledem k našim dosavadním zkušenostem ve správních řízeních
(úspěšně jsme zastupovali obviněné ve více, než 100.000 správních řízeních
a máme tak největší zkušenosti v oblasti správního práva) Vás v řízení
o správním deliktu dle zákona o evidenci tržeb zastoupíme
s cílem zastavit řízení a předejít uložení pokuty.

Jaké jsou nároky na Vaši součinnost

Po kontrole Vám doručí kontrolní orgán protokol o provedené kontrole, nebo předvolání k projednání správního deliktu, či jinou obdobnou písemnost. Tuto pouze naskenujete a zašlete nám na e-mail. My Vám vyhotovíme plnou moc, kterou Vám zašleme k podpisu. Opět nám stačí, pokud nám zašlete její sken. Následně Vás již zastoupíme; o jednotlivých úkonech v řízení Vás budeme informovat a zašleme Vám též kopie písemností, které posíláme správním orgánům a které tyto zasílají nám. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Jak dosáhneme zastavení řízení

Našim cílem je dosáhnout rozhodnutí o zastavení řízení. Je-li řízení zastaveno, není vyslovena vina a na účastníka se hledí tak, jakoby nikdy nebyl uznán vinným.

Jistě, ne vždy se podaří řízení zastavit. V takovém případě alespoň vynaložíme veškeré síly, aby pokuta nebyla 200.000 Kč, ale 5.000 Kč. Disponujeme týmem zkušených právníků, kteří se profesně věnují přímo správnímu právu a správnímu trestání. Zákon o evidenci tržeb sledují již od okamžiku jeho vzniku na ministerstvu, projednání v mezirezortním řízení, ve výborech, atd.

Naše služba funguje na principu běžné právní služby. Využíváme toho, že úředníci jsou lidé průměrně inteligentní, bez výraznějších právních znalostí s velkou chutí trestat. Právo známe o mnoho lépe. Dokážeme přednášet konstrukce, které vylučují odpovědnost za správní delikt. Navrhujeme, shromažďujeme a provádíme takové důkazy, které podporují naše „kličkování mezi paragrafy“. Ve své činnosti dosahujeme perfektní úspěšnosti.


JSME TÝM PRÁVNÍKŮ,
ADVOKÁTŮ A SPECIALISTŮ,

který má za sebou přes 100.000 vyřešených správních řízení v oblasti dopravy v ČR za posledních 5 let. Nyní přicházíme s možností zajistit se proti správním deliktům spojeným se zákonem o EET. V České Republice nenaleznete nikoho, kdo by měl více zkušeností a úspěchů ve správním řízení. Za roční paušální poplatek se můžete spolehnout, že Vás v řízení zastoupíme a vy se tak můžete naplno věnovat svému podnikání.

Zanechte nám na sebe číslo a my se vám ozveme


Pojistěte se proti
Andrejovi ještě dnes!

Nenechte se šikanovat hloupým zákonem, který znesnadňuje podnikání. Pojistěte se na pokuty proti EET ještě dnes!

Přejít k objednávce
info@antieet.cz
+420 776 711 244

Přihlašte se k odběru newsletteru a nepřijdete o žádnou novinku.

Přihlásit se