Dokážete si představit, že Váš zaměstnanec nevydá účtenku, dojde mu barva v tiskárně, nebo nebude fungovat internet, a Vy
dostanete pokutu až 500.000Kč?
Jsme tým, který V ČR PROVOZUJE 5. ROKEM POJIŠTĚNÍ NA POKUTY ZA DOPRAVNÍ PŘESTUPKY A NYNÍ PŘINÁŠÍME
ZAJIŠTĚNÍ PRÁVNÍ OCHRANY PODNIKATELŮ V RÁMCI EET

Nejčastější dotazy

?Jakým způsobem přestupky obhajujete?

Toto musí napsat Petr tak, aby tam bylo popsaných pár chyb, zároveň takováta věta, že jsme experti ve správním právu a přestupkovém právu hmotném, nebo jak se to rozděluje.

?Co když něco poruší můj zaměstnanec?

V tomto bodě Vás nepotěšíme. Za toto Vám hrozí pokuta do výše 500.000,-, lze si ale "připojistit / doobjednat", ať petr upraví dle práva - možnost obhajoby i v případě porušení zaměstnance. Na jednu provozovnu tento příplatek vyjde na 3.490,- / rok.

?Na jakém principu fungujete?

Naše služba funguje na principu běžné právní služby. Využíváme toho, že úředníci sou lidé průměrně inteligentní, bez výraznějších právních znalostí, s velkou chutí trestat. Oproti tomu, my využíváme možností. Náš tým je složen z profesionálů, kteří perfektně znají hmotné právo přestupkové, správní právo procesní a judikaturu nejvyššího správního a ústavního soudu. Jsme tým lidí, kterým vadí nepřiměřené zásahy státní moci, pokuty ve výši 500.000 Kč za banální porušení, nebo horlivost úředníků, kteří se snaží za všech okolností potrestat každého, jen proto, aby získali „čárku“.

?Mohu si dát platbu, kterou Vám zašlu jako výdaj do účetnictví?

Ano, po uhrazení od nás obdržíte (nevimjaksetojmenuje, petredopln), který pouze předáte své účetní.

?Jak zjistím, v jakém stádiu je moje porušení?

V průběhu celého řízení se můžete na stav dotázat prostřednictvím emailu nebo telefonu. Budete mít tedy vždy aktuální informace o stavu vašeho řízení.

?Je toto vůbec legální?

Ano, jsme spolek dle paragrafu xyz občanského zákonníku, který umožňuje členům spolku poskytovat vzájemný právní servis. To v praxi znamená, že i naši právníci, advokáti, metodici a další spolupracovníci jsou členové spolku.

?Budu muset chodit na finanční úřad nebo na celní správu?

Ne, na základě plné moci, kterou nám ke každému jednotlivému řízení dáváte Vás zastupujeme při každém úkonu, tudíž nemusíte nikam docházet ani se o nic starat. Může se stát, že budeme od Vás v průběhu řízení potřebovat informace, na které se Vás telefonicky nebo emailem dotážeme.

?Jak zjistím, v jakém stádiu je moje porušení?

V průběhu celého řízení se můžete na stav dotázat prostřednictvím emailu nebo telefonu. Budete mít tedy vždy aktuální informace o stavu vašeho řízení.

?Kolik mě to bude stát?

8.900 korun ročně na jednu provozovnu s neomezeným množstvím zastupování z naší strany, to znamená, že cena se nemění a nezáleží, zda máte 0 nebo 3 řízení ročně.

?BYLA U MĚ KONTROLA, CO MÁM DĚLAT?

Pokud jste se nestihl stát členem našeho spolku nezoufejte, umíme pomoci prostřednictvím našich advokátů i subjektům mimo náš spolek. Příplatek za řešení případu se ve většině případů pohybuje v řádu 49.000,-. Rozumíme, že se tato částka může zdát jako vysoká, je třeba si ale uvědomit, že je ve věci potřeba v průměru učinit 20 advokátních úkonů, je tedy výhodnější se proti Andrejovi pojistit s předstihem jen za 8.990,- / rok a mít jistotu, že mě kontrola může navštívit kolikrát chce.

?Ne, toto je jediné porušení zákona o evidenci tržeb, které neobhajujeme. EET kasu musí mít každý.

Pojistěte se proti
Andrejovi ještě dnes!

Nenechte se šikanovat hloupým zákonem, který znesnadňuje podnikání. Pojistěte se na pokuty proti EET ještě dnes!

Přejít k objednávce

Zanechte nám na sebe číslo a my se vám ozveme


info@antieet.cz
+420 776 711 244

Přihlašte se k odběru newsletteru a nepřijdete o žádnou novinku.

Přihlásit se